Rozkloszowana sukienka midi na wesele – elegancki, kobiecy fason z oryginalnym wzorem 40061
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 14:30
Odważ się na wyjątkową stylizację z rozkloszowaną sukienką midi w biało-czarno-grafitowe geometryczne wzory, która z miejsca przyciąga wzrok i podkreśla kobiecą sylwetkę. Unikalny fason z kontrafałdami nadaje kreacji lekkości oraz zapewnia swobodę ruchów, a krótkie rękawy z ozdobnymi rozcięciami stanowią modny detal, który dodaje całości wyrafinowanego charakteru. Klasyczny, okrągły dekolt pięknie eksponuje szyję, natomiast długość do łydek czyni tę sukienkę doskonałym wyborem zarówno na sukienki na wesele, eleganckie przyjęcia, jak i stylowe wyjścia rodzinne czy spotkania biznesowe. Zaskakujące boczne kieszenie sprawiają, że styl spotyka się z praktycznością, a kryty suwak z tyłu zapewnia wygodę zakładania. Wyjątkowy wzór przyciąga uwagę i wyróżnia spośród klasycznych propozycji, sprawiając, że ta biała sukienka z graficznymi akcentami wpisuje się w najmodniejsze trendy sezonu. Zestaw ją z klasycznymi szpilkami oraz subtelną biżuterią, by stworzyć efektowną stylizację na ważne okazje. Wybierz sukienki damskie, które podkreślą Twoją indywidualność i sprawią, że każda chwila stanie się wyjątkowa!
Kolor produktu
Skład surowcowy:
Wzór dominujący
Fason
Dodatkowe cechy
Długość rękawa
Dekolt
Długość kreacji
Dodatkowe informacje
Produkt
Opinie o Rozkloszowana sukienka midi na wesele – elegancki, kobiecy fason z oryginalnym wzorem 40061
Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w pasie | Obwód w biodrach | Długość całkowita |
---|---|---|---|---|
40 | 98 cm | 86 cm | luźne | 117 cm |
42 | 102 cm | 90 cm | luźne | 118 cm |
44 | 106 cm | 94 cm | luźne | 119 cm |
46 | 110 cm | 98 cm | luźne | 120 cm |
48 | 116 cm | 104 cm | luźne | 122 cm |
50 | 122 cm | 110 cm | luźne | 123 cm |
52 | 126 cm | 114 cm | luźne | 123 cm |
Instrukcja mierzenia
Aby dokładnie ustalić rozmiar niezbędny do zamówienia odzieży należy zmierzyć się i porównać wymiary swojego ciała z wymiarami podanymi w tabeli.
Prosimy dokonywać pomiarów jedynie na bieliznę. Pomiary wykonujemy taśmą centymetrową stojąc w pozycji wyprostowanej i swobodnie oddychając.
- Obwód klatki piersiowej - mierzymy poziomo w największym jej obwodzie.
- Obwód pasa - mierzymy poziomo w miejscu największego przewężenia tułowia.
- Obwód bioder - mierzymy poziomo wokół pośladków w największym ich obwodzie.
- Długość całkowita
- Długość zewnętrzna rękawa