Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zwrot towaru - zasady

Dostarczony towar nie spełnił Państwa oczekiwań? To żaden problem!

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Poniżej znajdą Państwo wszystkie informacje niezbędne do wykonania zwrotu. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w naszym regulaminie. Udzielą ich również konsultanci telefoniczni (tel. 22 873 87 37) od poniedziałku do soboty, w godzinach 8-16.

Sprawdź termin doręczenia przesyłki

Możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni, licząc od dnia dostarczenia przesyłki do Ciebie lub innej, upoważnionej przez Ciebie, osoby.

Poinformuj nas o chęci odstąpienia od umowy

Możesz skorzystać np. z formularza dostępnego TUTAJ. Informację o odstąpieniu od umowy mogą Państwo przesłać do nas pocztą tradycyjną, faksem lub e-mailem. Deklarację możesz również dołączyć do paczki z towarem!

Starannie zapakuj zwracany towar

Prześlij do nas towar przy pomocy przesyłki kurierskiej lub paczki pocztowej. Odpowiadasz wyłącznie za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

PAMIĘTAJ! Nie wysyłaj do nas paczek za pobraniem

Zgodnie z regulaminem sklepu zwroty powinny być nadawane opłaconą przesyłką pocztową (np. Paczka Pocztowa nadana na Poczcie Polskiej).

Pieniądze zwrócimy niezwłocznie

Maksymalny termin na odesłanie pieniędzy to 14 dni. W praktyce jednak zwroty wykonujemy dużo szybciej - w ciągu 2-3 dni roboczych.

Jeśli zamówiłaś towar za pobraniem - poprosimy Cię o podanie numeru konta bankowego.

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 32378 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-05
Dostawa bardzo szybka , zamawiałam w niedzielę po południu , a wtorek o 9 tej była paczka w paczkomacie. Z sukienki jestem bardzo zadowolona , co prawda musiałam dokonać poprawki w biodrach ( była za szeroka było 116 a mam 112cm). Bardzo polecam sklep.
2023-12-05
szszybko , towar taki jak w opisie sz
pixel