Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
4.50/5.00Opinie (4)

Płaszcz damski zimowy z dodatkiem wełny, elegancki, szary płaszcz zapinany na kapsle, stójka, przednie kieszenie 28538

461,00 zł
brutto / szt.
Możesz kupić także poprzez:
Dostępny
Dostępny
Bezpieczne zakupy
uszyto w Polsce
Zamów telefonicznie 22 873 87 37
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 14:30
Opis produktu
Podmiot odpowiedzialny
Opinie o produkcie

Elegancja w chłodniejszym wydaniu – tak można opisać ten szary płaszcz damski, który zachwyca prostotą formy i perfekcyjnym wykończeniem. Jego klasyczny fason o prostym kroju sprawia, że pięknie układa się na sylwetce, podkreślając jej naturalne proporcje. Długi rękaw oraz subtelna stójka nadają mu nowoczesnego charakteru, a ozdobne zapięcia na kapsle stanowią elegancki akcent, który przyciąga wzrok.

Model wyróżnia się minimalistycznym designem – gładki tył i jednolita powierzchnia materiału czynią go doskonałym wyborem zarówno do pracy, jak i na eleganckie wyjścia. Duże przednie kieszenie dodają praktyczności i modowego luzu, a delikatny, matowy odcień szarości świetnie komponuje się z pastelami, czernią czy bielą. Dzięki swojej uniwersalności płaszcz można zestawić z sukienką, spódnicą lub spodniami, tworząc stylizacje idealne na jesień i zimę.

Stylowy szary płaszcz damski to obowiązkowy element garderoby kobiety ceniącej elegancję i ponadczasową klasykę. Postaw na model, który podkreśli Twój gust i zapewni komfort w każdej sytuacji. Wybierz go jako bazę dla swoich zimowych stylizacji i ciesz się modnym wyglądem każdego dnia.

Producent

Symbol

28538
Parametr kolor do filtrów
Parametr kolor - do karty produktu

Kolor produktu

szary
Materiał do filtrów
Skład surowcowy

Skład surowcowy:

40% Akryl, 30% Wełna, 25% Poliester, 5% Inne
tkanina
przyjemna w dotyku
nie ulegająca zgnieceniu
gładka
matowa
Wzór dominujący

Wzór dominujący

brak
Fason

Fason

prosty
Dodatkowe cechy

Dodatkowe cechy

ozdobne zapięcie na kapsle
ozdobna stójka
przednie kieszenie
Długość rękawa

Długość rękawa

długi
Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

tył gładki, jednolity
podszewka
tylne rozcięcie zakładane
nie prać na mokro
czyścić tylko chemicznie
nie wybielać
nie suszyć w suszarce bębnowej
temp. prasowania 110 ° C
Kraj pochodzenia

Produkt

uszyto w Polsce
Pełna nazwa: F.P.H.U. "ANDMAR" Gołba Andrzej
Adres rejestrowy: Bożego Ciała 10, 34-116, Spytkowice (Polska)Adres email: andmar@andmar.com.pl

Opinie o Płaszcz damski zimowy z dodatkiem wełny, elegancki, szary płaszcz zapinany na kapsle, stójka, przednie kieszenie 28538

4.50
Liczba wystawionych opinii: 4
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
ładny, zgodny z opisem, polecam.
2023-10-11
Urszula, Zabrzeg
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Płaszczyk elegancki,, materiał przyzwoity..Proszę zmawiać zgodnie z wymiarami podanymi w tabeli wtedy unikniemy rozczarowań.Z czystym sumieniem POLECAM.
2023-02-22
Iwona, Częstochowa
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ładny płaszczyk.
2021-11-18
Monika, Wilkowyja
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
3/5
Opinia potwierdzona zakupem
Płaszczyk ładnie uszyty ,porządne wykończenia,materiał słabej jakości bez odrobiny ocieplenia,napewno nie za taką cenę
2021-10-11
Lidia, Miękinia
Czy opinia była pomocna? Tak 3 Nie 0
Opinie w naszym sklepie internetowym są weryfikowane, aby zapewnić, że pochodzą od faktycznych klientów, którzy dokonali zakupu produktu. Więcej informacji na temat udostępniania opinii znajdziesz wregulaminie sklepu.
Napisz swoją opinię
Poniżej możesz dodać swoją opinię o tym produkcie. Przed opublikowaniem w sklepie zostanie ona zweryfikowana przez naszego pracownika. Po zatwierdzeniu, Twoja opinia będzie widoczna dla innych klientów i podpisana Twoim imieniem.
Twoja ocena:
5/5
Zobacz także
    Wymiary odzieży
    RozmiarObwód w biuścieObwód w pasieObwód w biodrachDługość całkowita
    3690 cm86 cm94 cm80 cm
    3896 cm92 cm100 cm81 cm
    40104 cm100 cm108 cm82 cm
    42112 cm108 cm118 cm83 cm
    44118 cm114 cm124 cm84 cm
    46122 cm120 cm128 cm84 cm

    Instrukcja mierzenia

    Aby dokładnie ustalić rozmiar niezbędny do zamówienia odzieży należy zmierzyć się i porównać wymiary swojego ciała z wymiarami podanymi w tabeli.

    Prosimy dokonywać pomiarów jedynie na bieliznę. Pomiary wykonujemy taśmą centymetrową stojąc w pozycji wyprostowanej i swobodnie oddychając.

    1. Obwód klatki piersiowej - mierzymy poziomo w największym jej obwodzie.
    2. Obwód pasa - mierzymy poziomo w miejscu największego przewężenia tułowia.
    3. Obwód bioder - mierzymy poziomo wokół pośladków w największym ich obwodzie.
    4. Długość całkowita
    5. Długość zewnętrzna rękawa
    Prawdziwe opinie klientów
    4.8 / 5.0 38741 opinii
    pixel