Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2014-03-19

Zjawisko wypożyczania strojów wśród celebrytów

Najdrobniejsze modowe wpadki są wyłapywane przez tabloidy i poddawane ostrej krytyce ze strony stylistów i fanów gwiazdy. Najbardziej kreatywne, a zarazem odważne aktorki i piosenkarki mogą zaprezentować swój znakomity gust, który z pewnością zostanie doceniony przez publiczność. W końcu to właśnie one wyznaczają modowe priorytety, które wkraczają z wielkim rozmachem na ulice miast i wkradają się do garderoby zwyczajnych kobiet. W ostatnim czasie, coraz więcej celebrytek odkrywa przed swoimi wielbicielkami tajemnicę swojego nienagannego wyglądu.

 

Stroje poza zasięgiem gwiazd

 

Cena ubrań, pochodzących z atelier najznakomitszych projektantów, z pewnością nie zachęca do kupna nawet światowej sławy gwiazdy. Koszt kreacji zaprojektowanej na wielka galę przekracza zwykle możliwości finansowe ich przyszłych właścicielek. Warto przy tym dodać, że absolutnym faux pas jest pokazanie się dwa razy w tej samej sukni. Celebrytki stają zatem przed poważnym dylematem balansującym na granicy rozrzutności i fenomenalnej prezencji. Szereg z nich znalazła wyjście z sytuacji, coraz chętniej sięgając do wypożyczalni strojów.

 

Trend wprost z Hollywood

 

Wiele znanych pracowni daje swoim klientkom taką możliwość, upatrując w tym korzyści dla siebie. Celebrytka, która pojawi się w pięknej sukni, znakomicie prezentującej się na jej doskonałej figurze stanowi najlepszą formę reklamy dla designera. Jej wizerunek znajdzie się w gazetach, rozsławiając talent samego projektanta. Dla gwiazdy jest to z kolei sposób, aby znaleźć wyjście z kłopotliwej sytuacji, wymagającej niejednokrotnie zakupienia kilkunastu kosztownych sukni w ciągu roku. Modę na wypożyczanie strojów zapoczątkowały gwiazdy Hollywood, które bez skrupułów zaczęły odkrywać sekrety swojej garderoby. Oficjalnie przyznała się do tego w ostatnim czasie Kate Hudson, która stwierdziła, że zakupienie kreacji na ceremonię wręczenia Oscarów przerasta możliwości jej budżetu. Małgorzata Socha, jedna z najlepiej ubranych polskich aktorek, również przyznaje się do tego, że większość ubrań, w których możemy ją podziwiać pochodzi z wypożyczalni. 

 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu.

Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 32253 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-28
obsługa jak zawsze super, zwrot i zamówienie innego rozmiaru bezproblemowe i bardzo szybki zwrot pieniędzy
2023-11-28
obsługa szybka i sprawna, towar niezadawalajacy
pixel