Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2013-01-24

Wrocław stolicą mody

Sky Tower to centrum handlowe, w którym mieści się największy w skali kraju multibrandowy butik polskich projektantów. Mowa tu o butiku Jolli.


Sobotnią imprezę modową w Sky Tower zorganizowano w celu promocji butiku i samej galerii. Odbył się tam 45-minutowy pokaz, na którym swoje projekty pokazało 13 projektantów. Wśród nich znaleźli się: Maciej Zień, duet Paprocki & Brzozowski, Natalia Jaroszewska, Monika Jaruzelska, Łukasz Jemioł, Gosia Baczyńska, Mariusz Przybylski, Krzysztof Stróżyn oraz duet Bohoboco i marka Bizzu. Każdy projektant miał okazję pokazać w Sky Tower po 5 własnych kreacji.


Gospodarzem wieczoru został znany z telewizji TVN Marcin Prokop. Na pokazie zjawiło się około 800 gości, z których połowa musiała na stojąco oglądać kreacje projektantów. Po pokazie miało miejsce after party z udziałem zespołu Me, Myself&I.


Pokaz mody w Sky Tower był niestety imprezą zamkniętą i mogli w niej uczestniczyć włącznie zaproszeni goście. 

 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu.

Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 32253 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-28
obsługa szybka i sprawna, towar niezadawalajacy
2023-11-28
Dostawa szybka. Sukienka średniej jakości, ale zostawiam.
pixel