Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2014-01-14

W stylu pierwszych dam

Komplet damski Mela II, elegancka sukienka z modnym bolerkiem.

Pierwsza dama zawsze towarzyszy prezydentowi w czasie oficjalnych spotkań i uroczystości państwowych, dlatego też powinna odpowiednio się prezentować. W polityce również obowiązuje, podobnie jak w wielu firmach, w tym dużych międzynarodowych korporacjach, pewien dress code, który pierwsze damy muszą spełniać. Według nich pierwsza dama, powinna wyglądać zawsze elegancko. Nie może ona wystąpić np. na wizycie w ambasadzie innego państwa w kusej, wściekle różowej sukience, ponieważ to zostałoby na pewno negatywnie odebrane. Jak zatem powinna prezentować się pierwsza dama?

Sukienka damska Iga II, wyszczuplająca kreacja w pepitkę.

Ikony dobrego stylu

Pierwsza dama powinna być ozdobą prezydenta. Jest ona najczęściej dobrze wykształcona i aktywnie angażuje się wielką politykę czy też w działalność charytatywną. Trzeba powiedzieć, że taka osoba po prostu muszą się dobrze prezentować. Niejednokrotnie to właśnie one stają się dla wielu kobiet wzorem do naśladowania. Powinny ubierać się elegancko, stylowo i zawsze stosownie do okoliczności. Na casualowy look i niezobowiązujące zestawy może osobie pozwolić wyłącznie w domowych pieleszach, czy też przy prywatnym wyjściu do sklepu osiedlowego. Już jednak idąc na obiad z mężem, czy na większe zakupy do galerii handlowej, powinny prezentować się nienagannie. W szafie pierwszej damy powinno znajdować się dużo dopasowanych sukienek, dobrze skrojone marynarki i pasujące do nich spódnice o długości, najlepiej w kolano.

Sukienka damska Akira II, czarna kreacja z paskiem podkreślającym talię.

Stosownie do okoliczności

Taka zasada powinna przyświecać pierwszym damom na całym świecie. Pierwsza dama nie może sobie pozwolić na modową wpadkę, bowiem patrzy na nie zbyt wiele osób, a każde niedociągnięcie zostanie od razu zauważone. Odpadają głębokie dekolty i długości mini oraz wszelkie wycięcia, które w przypadku pierwszej damy wyglądałyby po prostu mało poważnie. Bezpieczną długością są sukienki i spódnice w kolano lub do połowy łydki. Długie suknie powinno się zaś zostawić na oficjalne bale, premiery i inne, ważne uroczystości, w których pierwsze damy często biorą przecież udział.

Proponowane sukienki:

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu.

Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 32285 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-30
SZYBKA
2023-11-29
Bardzo ładne sukienki.Szybko i sprawnie.
pixel