Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2014-01-21

Sukienka w prezencie?

Tak więc wielu osobom wydaje się, że obdarowanie sukienką żony, przyjaciółki, córki, siostry itd. jest idealnym rozwiązaniem – czy oby na pewno?


Czym innym jest oczywiście sprezentowanie takiego elementu garderoby małej dziewczynce, a czym innym – nastolatce lub dorosłej kobiecie. O ile w tym pierwszym przypadku raczej nie zachodzi obawa, że podarunek się nie spodoba, o tyle w tym drugim istnieje prawdopodobieństwo, że będzie on trafiony niczym kulą w płot. Czasami jest tak, że kupującemu wydaje się, iż doskonale zna gust przedstawicielki płci pięknej, z myślą o której nabywa sukienkę, po czym okazuje się, że sukienka ląduje na dnie szafy i nie jest w ogóle noszona.


Chcąc uniknąć takich sytuacji, warto o paru kwestiach pamiętać. Przede wszystkim trzeba mieć stuprocentową pewność co do czyichś upodobań. Co więcej, nieodzowna jest także znajomość rozmiarów danej osoby – sukienki nie można przecież kupić „na oko”. I wreszcie należy się utwierdzić w przekonaniu, że upominek w postaci sukienki będzie na pewno mile widziany. Wskazane jest generalnie ostrożne podejście do tego tematu.

 

Zawsze też można skonsultować sprawę z osobą zainteresowaną i razem z nią wybrać się na zakupy. Innym rozwiązaniem jest sprawienie jej bonu na zakupy w sklepie odzieżowym. Pozwoli to uniknąć przykrej sytuacji, kiedy sukienka okaże się nietrafionym prezentem, zaś obdarowanej daje pewne możliwości wyboru – oczywiście wiele zależy też od tego jakiej wartości jest to bon. Aby nie zostać odebranym jako ktoś, kto poszedł na łatwiznę, warto pomyśleć o dorzuceniu do bonu jakiegoś drobiazgu. Może być to np. biżuteria, płyta z muzyką czy książka. Odzieżowe prezenty cieszą się bardzo dużą popularnością, niemniej jednak taki zakup wymaga uwzględnienia licznych przesłanek.

 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu. 

Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 33851 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
ok.
2024-03-01
Super
pixel