Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2013-01-24

Śląsk stolicą mody

Dziś Katowice są miejscem, w którym prezentowane są między innymi jej projekty. Od 23 do 25 sierpnia odbędzie się projekt pod hasłem Modny Śląsk, którego gospodarzem będą właśnie Katowice. Pomysłodawczynią wydarzenia jest projektantka Ilona Kanclerz.

 

Celem imprezy jest promocja regionu i tego wszystkiego, co jest w nim godne zauważenia i polecenia. Od pewnego czasu o projekcie Modny Śląsk jest głośno w przestrzeni internetowej. Taka kampania promocyjna na pewno pomoże mu zgromadzić szeroką publiczność na pokazach mody w najbliższym tygodniu. Śląsk zaprasza między innymi do Zabrza, do showroomu Pięknografia Fashion, czyli wyjątkowego butiku oferującego projekty zdolnych, młodych twórców.

 

W pierwszy dzień imprezy w katowickiej Wyższej Szkole Technicznej odbędą się wykłady na temat mody oraz warsztaty „Drugie życie ubrań”. Tego samego dnia wydarzenia Modnego Śląska będą miały miejsce również w Częstochowie i Bielsko Białej.

 

Finał imprezy zaplanowano na sobotę, 25 sierpnia. Na ulicy Mariackiej w Katowicach ustawiony zostanie duży wybieg, na którym modelki zaprezentują najciekawsze kolekcje młodych projektantów, jak i modowe blogerki, wybrane przez autorki blogu Silesia Street Look. Swoje prace w Katowicach pokażą Stanisław Łukaszczyk, Jacek Mroczkowski czy Aneta Larysa Knap, wspominana już współorganizatorka imprezy. 


Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu.

Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 33853 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Super
2024-03-01
Wszystko ok.
pixel