Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2012-07-16

Polski tydzień mody w Berlinie

W Berlinie można było zobaczyć kolekcje projektantów przede wszystkim z Niemiec, ale nie tylko. Wśród marek, które prezentowały swoje stroje w stolicy Niemiec znalazły się: Bitte Kai Ram z Danii, Xenia Design z Chorwacji, Sarah Pacini z Irlandii czy Crea Concept z Francji. Swoje kolekcje przedstawili: Annette Görtz, Beate Heymann Streetcouture, Tribal Art, Catherine André, Casly, Niù, Nix Design, Xess+Baba, The Swiss Label oraz Sylvia Heise.


Wśród Polaków prezentujących się na Mercedes-Benz Fashion Week w Berlinie znaleźli się polscy projektanci, z markami Delikatessen, Giebułtowski Jewellery czy Ewelina Kosmal. Podczas berlińskiego tygodnia mody swój pokaz zaprezentował Dawid Tomaszewski, tworzący poza granicami kraju. Mowa tu o kolekcji „Metamorphosis” na sezon SS 2012. Inspiracją dla Dawida Tomaszewskiego była Lizbona i tamtejsi mieszkańcy. Pokaz projektanta był sukcesem. Krytycy i media świetnie oceniły kolekcję Tomaszewskiego.


Oprócz niego, o sukcesie może mówić Andrzej Lisowski. Jego marka Delikatessen była prezentowana na Berlin Seek Show i w showroomie Brutto Gusto. Ta sama kolekcja była prezentowana jednocześnie w Paryżu, dokładnie tydzień wcześniej. 

 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu.

Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 32323 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-03
jest ok
2023-12-03
Bardzo dobrze
pixel