Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2015-02-25

Pokaz ubrań Joanny Hawrot

Mianowicie, zaaranżowano w nich pokaz mody znanej krakowskiej projektantki - Joanny Hawrot. Pokaz wzbudził silne emocje wśród obecnych na nim gości, z uwagi na swoją energetyczność przedstawienia oraz na kolorystykę zaprezentowanej kolekcji ubrań damskich.


Projektantka Joanna Hawrot jest zwyciężczynią w konkursie Hush Selected 2014 #BEGINDESIRE. Najnowsza kolekcja projektantki jest połączeniem statycznych, prostych form z dynamicznymi akcentami. Projektantka chciała pokazać siłę kobiety i jej energię w pokonywaniu wszelkich przeciwności losu. Motywami przewodniki kolekcji jest przemiana, transformacja i progres. Projektantka pokazała linię Re-Vision, której zapowiedzią było 20 sylwetek modele. Zestawiła ze sobą mocne, wyraziste kolory - czerwień, czerń i kobalt. Zdecydowane barwy stanowią dodatkowe podkreślenie charakteru przejść między poszczególnymi stylizacjami. Dodatkowo, na wybiegu można było podziwiać czarno-białe kreacje, o klasycznym charakterze.


Pokazana w Pałacu Kultury i Nauki w stolicy kolekcja ubrań Joanny Hawrot jest przełamaniem dotychczas kultywowanej tendencji przez projektantkę. Wyszła ona poza geometryczną, niezwykle precyzyjną oś swoich projektów. Postanowiła zaakcentować niektóre detale kreacji pokazywanych na wybiegu. To właśnie detale zdecydowały o tym, że kolekcja ma pierwiastek nieprzewidywalności i oryginalności.


Prapremiera kolekcji prezentowanej 9 lutego tego roku w Warszawie miała miejsce w krakowskim muzeum twórczości Tadeusza Kantora „Criotece”. Pokaz był widowiskowy, bowiem poszczególne kreacje osadzono w kontekście wyrazistych, audiowizualnych aranżacji.

 

Przed marką Joanna Hawrot otwiera nowe perspektywy rozwoju, dzięki korespondowaniu z różnymi elementami sztuki współczesnej. Do współpracy zaprosiła ona m.in. krakowskich artystów z duetu REDRUM, którzy odpowiadał za wizualną stronę projektu. 

 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu.

Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 33905 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-04
Pelen profesjonalizm
2024-03-04
W skali 1 do 10, daję 10. A ponieważ trafiłam idealnie i wszystko co zamówiłam idealnie pasuje na moją Mamę, zachwyt nie ma końca.
pixel