Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2013-02-13

Pokaz mody ślubnej w Grudziądzu

Na pokazie można było zobaczyć aż 140 modeli sukien ślubnych – klasycznych, tradycyjnych, jak również zupełnie oryginalnych i nowatorskich, dla najbardziej odważnych panien młodych.


Suknie ślubne były prezentowane w szczególnej, teatralnej aranżacji. Przez dwa tygodnie przed pokazem wnętrze klubu „Skala” w Grudziądzu przeszło zupełną metamorfozę, aby wpisać się koncepcję pokazu mody ślubnej Anny Skrzyszowskiej-Mielczarek.


Na pokazie projektantka mody ślubnej zaprezentowała suknie z trzech różnych kolekcji, które nazwane zostały kolekcją Classic, Di. Serio i Quinn. Kolekcja Classic to klasyczne projekty, dla tradycyjnych panien młodych. Dla bardziej odważnych pań pracownia „Styl” przygotowała kolekcję Di. Serio , którą w Grudziądzu zaprezentowano jako drugą. W Di. Serio widoczne były nowatorskie pomysły i fantazyjne propozycje. Kolekcja Quinn, kończąca pokaz, była nawiązaniem do najpiękniejszych bajek i baśni.


Dopełnieniem kolekcji była biżuteria ślubna z MEG Inspiration z Włocławka. Anna Skrzyszowska-Mielczarek powiedziała, że po otrzymaniu kolii i diademów od MEG Inspiration podjęła się uszycia specjalnych kreacji ślubnych, pasujących do nich.


Podczas pokazu wylosowano jedną osobę, która wygrała suknię ślubną z prezentowanych kolekcji. Jeśli zwyciężczynią zostałaby kobieta, która w najbliższej czasie nie ma planów zamążpójścia, można było zamienić suknię ślubną na suknię wieczorową. W konkursie wygrała Magdalena Dobrowolska spod Włocławka. To przyszła panna młoda, dlatego też jej wygrana w konkursie na targach ślubnych jak najbardziej się przyda.


Na wybiegu modelki prezentowały suknie ślubne w kolorach klasycznej bieli, ale nie tylko. Nie brakowało propozycji w kolorze śmietanki, ivory, czy złamanej bieli i ecru. Kreacje zdobione były aplikacjami z koronki, a także prawdziwymi kryształami. Dla panien młodych, które chcą wyglądać w tym najważniejszym dniu w życiu rzeczywiście niepowtarzalnie, przygotowano suknie odsłaniające śmiało nogi. 

 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu.

Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 33853 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Super
2024-03-01
Super
pixel