Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pokaz mody fluorescencyjnej

Kreacje i biżuteria zaprezentowane na wybiegu pochodziły z warsztatów obróbki ubrań i kreowania biżuterii, zorganizowanych przez czwórkę młodzieży z grupy Kreatywni i Modni. Warsztaty te odbywały się w dnia 13-14 sierpnia w sali lustrzanej Staszowskiego Ośrodka Kultury.

 

Imprezę w ostatnią sobotę wakacji uświetnił Beatboxer Przekaz. W trakcie pokazu miał odbyć się również koncert zespołu Nevermind, ale został nagle odwołany. W ostatniej chwili organizatorzy musieli zmieniać scenariusz wydarzenia. Ostatecznie podczas imprezy zaśpiewały Elizy Rotusznik oraz Katarzyny Macias. Projekt pokazu mody i wydarzeń towarzyszących został zorganizowany w ramach Lokalnego Programu Grantowego Mania Działania.

 

Jak sama nazwa wydarzenia wskazuje, na wybiegu nad Czarną można było zobaczyć przede wszystkim ubrania w jaskrawych kolorach, przykuwających uwagę. W pokazie udział wzięły: Magda Brożyna, Marta Strojna, Paulina Pierzchała, Aleksandra Przetak i Eryka Kozioł. Młode modelki prezentowały ubrania i biżuterię zaprojektowaną przez grupę Modni i Kreatywni, w składzie: Justyna Grzelec, Mercedes Kuk, Monika Łukasik i Ernest Szumiło.

 

Młodzież sama zadbała o organizację imprezy, tworząc ubrania, angażując modelki, opracowując scenariusz i realizując go krok po kroku. Grupa Młodzi i Kreatywni otrzymała z Lokalnego Programu Grantowego Mania Działania 1000 zł na realizację pokazu mody.

 

Niebanalne, oryginalne kreacje we fluorescencyjnych barwach przyciągały uwagę zebranej publiczności. Twórcy strojów nie tylko przygotowały pokaz, ale brały w nim aktywny udział. Na wybiegu można było zobaczyć nowoczesne stroje, którym podstawą był barwny tiul. Samodzielnie uszyte przez młodzież spódniczki tiulowe, w zestawieniu z białymi koszulkami tworzyły niepowtarzalne stylizacje. Dopełnieniem kreacji były wymyślne dodatki i makijaże. 

 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu. 

Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 35838 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Idealny rozmiar dostawa szybka
2024-05-19
Bardzo szybka wysyłka,bez żadnych problemów,sukienka cudo,rozmiar trafiony w dziesiątkę.Bardzo polecam firmę ModBis
pixel