Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2013-02-20

Pokaz mody dla wsparcia chorych dzieci

Pieniądze zgromadzone w czasie eventu modowego mają wspomóc leczenie dzieci dotkniętych porażeniem mózgowym.


Podczas pokazu w salonie Jasmine Style zaprezentowano najnowszą kolekcję sukien ślubnych. Właścicielka salonu, Anna Krywko, wspomogła akcję charytatywną „Podziel się szczęściem” organizując pokaz mody. Wzbudził on ogromne zainteresowanie wśród gości salonu, przybyłych do niego w piątek, 15 lutego. To już druga edycja charytatywnego pokazu sukien ślubnych i wizytowych Jasmine Style. Podczas imprezy pokazano najnowsze kolekcje ślubnej marki Jasmine, kreacje wizytowe i pasującą biżuterię, ozdobioną kryształkami Swarovskiego.


W roli modelek na wybiegu wystąpiły reprezentantki kadry narodowej oraz studentki WSFiZu – Patrycja Baszen, Edyta Tarasewicz, Katarzyna Zaniewska, czy Sandra Skowrońska.


Podczas pokazu odbyła się aukcja, na której zlicytowano między innymi 3 suknie wizytowe od Jasmine Style.


W Białymstoku pokazano suknie z kolekcji Couture i Colletion. Zaproponowano dziewczęce kolekcje sukien wizytowych Belsoie i B2, czy też linie Jade i Jade Couture, w której można znaleźć wyrafinowane i wymyślne kreacje dla dojrzałych i nowoczesnych kobiet.


Wstęp na charytatywny pokaz mody Jasmine Style był wolny, także każdy mógł zobaczyć co ma do zaoferowania ta marka sukien ślubnych i wizytowych. Było to równocześnie wspaniałą okazją do tego, aby pomóc chorym na porażenie mózgowe dzieciom, dla których liczy się każdy grosz wsparcia finansowego ze strony innych ludzi. Podczas imprezy modowej podano numery KRS Stowarzyszenia „Jasny cel”. Przydadzą się one przy przekazywaniu 1% podatku w rozliczeniu rocznym PIT przez podatników, chcących swój podatek przeznaczyć na szczytny cel pomocy dla dzieci.

 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu.  

 Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 33852 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Super
2024-03-01
ok.
pixel