Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2013-06-12

Pokaz mody Fair Play Roberta Kupisza

Miejscem, w którym odbył się pokaz kolekcji lato 2014 była Hala Sportowa „Koło” w dzielnicy Wola, w Warszawie. Kolekcja okazała się być radosna, a Rober Kupisz zyskał dzięki niej przychylność i sympatię wszystkich miłośników sportu – bez względu na to, jaką dyscyplinę uprawiają lub której kibicują.


Motywem wiodącym kolekcji „Fair Play” Roberta Kupisza był sport. Zamiłowanie do rzeczy wygodnych i wplatanie ich w każdą kolekcję na różne sezony, to znak rozpoznawczy Roberta Kupisza. Stylem kolekcja na lato 2014 nie odstawała od wcześniejszych projektów Kupisza, które zyskały fanów wśród celebrytów i wielu klientów w Polsce i poza naszymi granicami.


Olimpiada i jej różne dyscypliny sportowe, w których zmagają się sportowcy, stanowiły największą inspirację dla projektanta. Postawił on w kolekcji „Fair Play” na funkcjonalność, wygodę i praktyczność ubrań, nie pozbawiających ich bynajmniej estetyki i oryginalności. Kolekcja utrzymana jest w tradycyjnych, stonowanych barwach.


Rober Kupisz podczas pokazu zaprezentował różne stylizacje – damskie i męskie. Większość z nich to ubrania na co dzień. Modelki i modele prezentowali się w grupach, bez standardowego wybiegu. Był to spontaniczny, pełen optymizmu i uśmiechu pokaz, z którego wszyscy wyszli w szampańskich nastrojach. Na wybiegu zaprezentowano skórzane szorty, bokserskie, męskie stroje z wężowej skórki, czy bluzy i bluzki z charakterystycznymi godłami sportowymi.

 

Reżyserką pokazu, która stworzyła świetną atmosferę w warszawskiej sali gimnastycznej na Woli, była Katarzyna Sokołowska. Ciekawostką niech będzie fakt, że zaproszeni na pokaz goście zostali poproszeni o przyjście w obuwiu sportowym.

 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu.

Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 33853 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Jest super i dobrze bybyło żeby wszystkie sukienki były też w dużych rozmiarach
2024-03-01
Super
pixel