Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2013-09-18

Pokaz mody Bohoboco

Obecny pokaz kolekcji jesień-zima 2013/2014 spotkał się z gorącym przyjęciem. Pokaz nawiązywał swoją tematyką do sfery filmowej, a na zaproszeniu na pokaz kolekcji obok logo marki Bohoboco znalazła się właśnie klisza filmowa. Wydarzenie zostało utrzymane w konwencji projekcji filmowej w kinie. Na początek przewidziano ekspozycję, czyli część pokazu, która miała zaintrygować widza i wzbudzić w nim ciekawość, aby z niecierpliwością oczekiwał na dalszy jego ciąg.


Na wybiegu zaczęły pojawiać się modelki, które zasiadały na krzesłach kinowych, a w tle było słuchać głos narratora. Dziewczyny wstały następnie ze swoich miejsc i nastąpiła dalsza część pokazu – konfrontacja. Na wybiegu modelki zaczęły prezentować pierwsze kreacje Bohoboco. Szarości i biele otworzyły pokaz, aby ustąpić następnie czerni. Pokaz wyreżyserowano w taki sposób, aby podkreślać fabułę.


Sama kolekcja jesienno-zimowa Bohoboco odznaczała się surowymi, geometrycznymi krojami i cięciami. Panele kolorystyczne na sukienkach i bluzkach były przecięte suwakami, bardziej funkcjonalnymi lub ozdobnymi, umieszczonymi zarówno na przedniej części garderoby, jak i na tylnej. Na wybiegu pojawiały się kontrastujące ze sobą kroje i fasony, przez co pokaz był bardzo dynamiczny i miało się wrażenie, że kolekcja jest bardzo urozmaicona. Wysokie stany sukienek podkreślające talię, były przeplatane tymi obniżonymi, całkowicie zmieniającymi proporcje sylwetki i pasujące do innych figur kobiecych. Sukienki i bluzki proponowane przez Bohoboco albo miały Goldy, albo wręcz przeciwnie –głębokie dekolty. Ubrania były zarówno dopasowane, jak i luźne. Można więc wysnuć wniosek, że ubrania Bohoboco z aktualnej kolekcji są przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców.

 

Końcowa część pokazu to finał, gdzie zaprezentowano pokaz sukien ślubnych Bohoboco. W kolekcji znalazły się delikatne jedwabie i transparentne tkaniny, sukienki z gorsetową górą i kreacje z tiulowym trenem wraz z sukniami z białej koronki dopełniły pokaz kolekcji Bohoboco. 

 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu. 

Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 33674 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-21
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko i sprawnie.
2024-02-20
Bardzo miła i sprawna obsługa
pixel