Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Międzynarodowe Targi Mody 2015

2015-11-03

Harmonogram wydarzenia

 

W pierwszym dniu, w piątek 28 sierpnia 2015 roku impreza rozpoczęła się wcześnie rano. O 8:30 można było zobaczyć pokaz mody Polski Producent Fashion Week Poland. Na wybiegu swoje kolekcje prezentowały marki Bastet, Edan i Blue Shadow. O 9:15 rozpoczęły się pokazy Adika, By Taffi oraz Mielczarkowskiego. Punkt o 10 miał miejsce Pokaz Mody Fashion Week Poland. Można było zobaczyć kolekcje Miss City, Figl - Katrus oraz Moda Club. Wszystkie te pokazu odbywały się na scenie i w hali namiotowej. W tym samym czasie na Scenie II Ptak Expo zorganizowano Pokaz mody Bella Bichi, Gattinoni, Style, Golden Fashion oraz projektantów By Mielczarkowski i Kalami by Adika, jak i marek Golden Star, Ezuri i Lattore. O 15:30 odbył się pokaz mody RYŁKO by Agnes and Paul, Fashion Week Poland. O 16:30 przedstawiciele prasy spotkali się z celebrytką, bizneswoman i dziedziczką fortuny hotelarskiej - Paris Hilton. O 19 tego samego dnia odbyła się Gala Ptak Fashion City Night.

 

 W drugim dniu wydarzenia, w sobotę, na scenie i hali namiotowej od 9:30 prezentowały się marki: Miss City, Figl, Lena Largo. Od 10:30 nastąpiło uroczyste otwarcie Dnia Producenta Polskiego - Festiwal Mody Polskich Producentów o nagrodę Patrizii Gucci, w którym udział wzięły marki: S.Moriss, Bastet i Lattore. Na scenie II Ptak Expo miało miejsce rozdanie nagród dla wystawców III Edycji Międzynarodowych Targów Mody Fast Fashion. Po 14 odbył się pokaz mody Polski Producent Fashion Week Poland, z udziałem Lena Largo, Adika, Blue Shadow i S.Moriss.

 

W trzecim, ostatnim dniu wydarzenia, na scenie i hali namiotowej prezentowali się Bastet, Adika, Blue Shadow, Edan, By Taffi, Mielczarkowski, Miss City, Figl oraz Lena Largo. Odbyły się warsztaty dla młodych projektantów na scenie II Ptalk Expo oraz otwarcie Dnia Młodego Projektanta - Inkubator Modowy. O 11:30 miały miejsce pokazy szkoły mody: Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, Akademii Sztuk Pięknych i Via Moda. O 13:30 goście wzięli udział w „Spotkaniu mody z technologią druku 3D”.

 

Międzynarodowe Targi Mody 2015 zakończył pokaz Paprocki&Brzozowski. Duet zaprezentował oryginalną kolekcję, czerpiącą wzorce z deseni dzikich zwierząt. Pojawiły się kreacje w ponadczasowej czerni, odważne cięcia i kroje.

 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu.

 

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2015
Zaufane Opinie IdoSell
4.73 / 5.00 25727 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-05
Jestem bardzo zadowolona z usługi, szybko profesjonalnie . Zakup bardzo udany .Polecam
2023-02-05
Obsługa bardzo sprawna, szybka. Polecam. Nie ma żadnego problemu ze zwrotem, jeśli rzecz nie pasuje
pixel