Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2013-01-24

Konkurs modowy Re-Act Fashion

29 sierpnia bieżącego roku spośród setki nadesłanych na konkurs zgłoszeń jury konkursu, w składzie z Olgą Nieścier, Moniką Onoszko, Lidią Popiel, Janiną Paradecką, Marcinem Giebułtowskim, Michałem Zaczyńskim i Ricardo Ramos, wybrało 21 finalistów. Poziom nadesłanych z całego świata prac był bardzo wysoki, a więc jury nie miało łatwego wyboru.


Młodzi projektanci kierując się ideą upcyklingu oraz trash fashion mieli okazję pokazać, jak można ją przełożyć na piękne kreacje. W ten sposób powstaje moda ekologiczna.

Na konkurs Re-Act Fashion wiele zgłoszeń pochodziło z Polski. Jest to już czwarta jego edycja. W poprzednim roku wśród najlepszej trójki laureatów konkursu znaleźli się: Andrea Pojezdalova ze Słowacki, czy Ricardo Ramos mający hiszpańsko-kolumbijskie korzenie. Mają oni okazję pokazać na tegorocznej gali pokazy specjalne swoich najnowszych kolekcji.

Finał konkursu zaplanowano na 12 października 2012 roku w Łodzi, w Hali Międzynarodowych Targów Łódzkich. 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu.

Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 32435 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-08
Obsługa szybka i miła.
2023-12-08
Szybka, sprawna obsługa
pixel