Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2013-01-24

Kobieta Feniks La Mania

Na pokazie pojawiło się wiele znanych osób z rodzimego show biznesu, które wysoko cenią sobie markę stworzoną przez Joannę Przetakiewicz.


Pokaz nosił nazwę „Kobieta Feniks”. Cała kolekcja na wiosnę i lato 2013 poświęcona jest kobiecie, która odradza wciąż swoją siłę i energię, podchodząc pozytywnie do świata i swojego życia, podejmując coraz to nowe wyzwania. Kolekcja zaprezentowana na warszawskim pokazie w Ufficio Primo odznacza się żywymi kolorami oraz przewijającym się symbolem skrzydeł. W kolekcji „Kobieta Feniks” zastosowano skrzydlatą biżuterię, pióropusze, hafty w kształcie skrzydeł itd. Z całej kolekcji emanowała pozytywna energia.


Wśród zaproszonych na to ważne wydarzenie modowe gości znaleźli się m.in.: Aleksandra Kwaśniewska, Katarzyna Niezgoda, Małgorzata Socha, Kaja Śródka, Paulina Sykut, Kinga Rusin, Łukasz Jemioł, Maciej Zień, Robert Kupisz, Teresa Rosati i Weronika Rosati, Jan Kulczyk, Hanna Lis, czy też Monika Olejnik i Edyta Herbuś.


Marika La Mania odnosi sukcesy nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju, o czym świadczy jej obecność na rynkach mody europejskiej w Londynie w Harrodsie oraz w Exelsior w Mediolanie.

 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu.Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 32295 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Zamówienie zrealizowane szybko, zgodne z zamówieniem.
2023-11-30
Obsługa szybka , nie ma problemu ze zwrotem , przejrzysta strona internetowa, Wszystko na plus
pixel