Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2013-06-07

Czym jest efekt czerwonej sukienki?

Czerwone sukienki są idealnymi kreacjami na randki. W celu podkreślenia swojej atrakcyjności i uwydatnienia pewności siebie, panie wybierają czerwone kreacje, w których mogą wyglądać zniewalająco. Kolor czerwony może być kolorem przewodnim dla całej stylizacji, łącznie z najdrobniejszymi dodatkami.


Seksualność


Kobieta ubrana w czerwoną sukienkę jest bardziej seksowna od tej, która ubrała się w kreację koloru czarnego, białego, czy granatowego. Mężczyźni podświadomie postrzegają takie panie za namiętne i posiadające ognisty temperament. Czerwone paznokcie, szminka i sukienka oraz szpilki tworzą z kobiety prawdziwego wampa. Naukowcy potwierdzili, że seksualność kobiety może być skutecznie podkreślona przy użyciu odpowiedniego koloru, jakim jest w tym przypadku kolor czerwony.


Dla mężczyzny czerwona sukienka jest sygnałem do nawiązania bliższego kontaktu z kobietą. Inne kolory w podświadomości mężczyzny mogą być postrzegane przy tym jako neutralne lub wręcz zniechęcające do bliższego kontaktu.


Czerwony kojarzy się z miłością


Pogląd ten zdaje się potwierdzać wiele kwestii, między innymi dzień 14 lutego – Walentynki, gdzie wszystkie dekoracje walentynkowe mają kolor czerwony. Skojarzenie z miłością, namiętnością i uczuciem jest tu bardzo klarowne.

 

Dlatego też „efekt czerwonej sukienki” pozwala na uatrakcyjnienie kobiety w oczach mężczyzny. Ubierając się na randkę lub po prostu – na spotkanie z ukochanym, panie powinny wybierać czerwone ubrania lub choćby dodatki. Niekoniecznie więc trzeba od razu sięgać po czerwoną sukienkę. W tym kolorze niestety nie każdej kobiecie będzie do twarzy.

 

 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu.


Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.73 / 5.00 29125 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-30
Kupiłam w Mod Bis dwie bluzki . Owszem ładne, ale jeśli chodzi o rozmiar to niestety nie jestem zadowolona, ponieważ chociaż rozmiar jest jednakowy 44 to faktyczna wielkość tych bluzek jest różna. Jedną bluzkę odsyłam. Pozdrawiam, Elżbieta Szczęsna
2023-05-29
Piękna sukienka
pixel