Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Białe koszule w roli głównej

Maj miesiącem białych koszul


Maj już tradycyjnie w Polsce jest miesiącem, w którym odbywa się Egzamin Dojrzałości. Do matury przystępują pełnoletni uczniowie liceów ogólnokształcących i technikum. Jako że jest to pierwszy, na tyle poważny egzamin, młodzi ludzie powinni odpowiednio się na niego ubrać. Białe koszule są wręcz wymagane w takiej sytuacji – zarówno u panów, jak i u pań. Koszule można nosić w naprawdę oryginalny sposób, zakładając do niej modny żakiet, czy garsonkę lub spódnicę. Trzeba tylko wiedzieć, jakie koszule są w modzie.


Oficjalnie czy nieformalnie


W biznesie panuje dress code, który nie powinien być przełamywany, ponieważ ekstrawagancja w stroju w przeważającej ilości przypadków będzie odczytana jako lekceważenie kontrahenta lub partnera biznesowego i może negatywnie wpłynąć na zawieranie umów biznesowych. Dlatego też każda osoba zajmująca się komunikacją z klientami lub kontrahentami, powinna być wierna dress code, który panuje w danej branży działalności. Eleganckim ubiorem u biznes woman zawsze będzie zestawienie białej koszuli i garsonki lub żakietu.


Modne są dziś koszule w nieszablonowym stylu. Śnieżnobiałe koszule łączone z czarnym, cienkim krawatem czy kokardą wyglądają profesjonalnie i nie są pozbawione elegancji. Zdejmując żakiet w takiej koszuli będziemy wyglądały zawsze modnie. Taki strój nadaje się na spotkanie biznesowe, na przyjęcie, czy imprezę rodzinną. Jeśli ubierzemy się tak na spotkanie z przyjaciółmi, również będziemy wyglądały świetnie.


Bardzo ciekawą propozycją są białe koszule z czarnymi obszyciami. Są one eleganckie, ale i zadziorne. Nadają odpowiedniego wyrazu stylizacji z garsonką lub żakiecikiem. Nie ulega wątpliwości, że każda kobieta powinna mieć w swojej szafie choć jedną, białą koszulę.

 

 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu.


Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 35880 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Szybka realizacja zamowienia.
2024-05-20
Sukienka piękna, identyczna jak na zdjęciu, uszyta bardzo starannie, niestety za mała, musiałam oddać. Szybka wysylka.
pixel