Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2013-01-24

Atrakcje modowe na złomowisku

W miejscu tym będą odbywały się koncerty, projekcje filmowe i pokazy mody.

 

Instytut Spraw Wszelakich mieści się w niedalekiej odległości od toru gokartowego, przy stacji SKM Sopot Wyścigi. Nad barakiem, w którym odbywają się wyścigi gokartów, zorganizowano oszklone, industrialne wnętrze, które ma posłużyć na organizację pokazów mody i koncertów. Pokaz mody odbył się już w tym miejscu 8 sierpnia tego roku. Wówczas prezentowano tu kreacje zaprojektowane przez Beatę Mielewczyk oraz Monikę Misiak-Kołsut.

 

Modelki biorące udział w pokazach mody w Instytucie Spraw Wszelakich nad torem gokartowym w Sopocie zamiast wychodzić na wybieg z garderoby czy studia, pojawiały się na nim wprost z warsztatu. To niecodzienna, ale jakże oryginalna sytuacja, przyciągająca uwagę wszystkich osób lubiących modę. Z założenia, Instytut Spraw Wszelakich ma być miejscem otwartym na nowe formy sztuki, jak twierdzą sami jego twórcy.

 

18 sierpnia tego roku w Instytucie Spraw Wszelakich odbył się koncert grupy „A'freak-an Projekt", w której składzie wystąpili m.in. Przemek Dyakowski, Dominik Bukowski i Larry Okey Ugwu. Na 22 września zaplanowano organizację drugiej edycji „Targów Spraw Wszelakich”, z atrakcjami w postaci pokazów mody, gdzie swoje kolekcje zaprezentują Not Anyone, Kristina oraz Lyko.

 

Wszystkie artykuły zamieszczone na stronie www.Modbis.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela sklepu.

Przeczytaj również

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 32253 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-28
Ok.
2023-11-28
Super
pixel