Chabrowa bluzka damska z dekoltem łódka i ozdobnymi falbanami 3/4 na rękawach
idealna na co dzień i spotkania 8927
Chabrowa bluzka damska z dekoltem łódka to kwintesencja elegancji i świeżości. Jej głęboki odcień niebieskiego pięknie rozświetla cerę, dodając kreacji szyku. Prosty fason swobodnie układa się na sylwetce, zapewniając komfort noszenia i delikatnie maskując wszelkie mankamenty. Dekolt w kształcie łódki subtelnie eksponuje linię szyi, pozostając przy tym niezwykle gustowny.
Rękawy o długości 3/4 zostały wzbogacone o ozdobne falbany, które dodają bluzce lekkości oraz kobiecego uroku, jednocześnie dyskretnie ukrywając górną część ramion. Komfort noszenia podnosi wszyty z tyłu kryty suwak sięgający do linii pasa, ułatwiający zakładanie bez zaburzania gładkiego kroju. Fason z tyłu jest identyczny jak z przodu, co gwarantuje harmonijny wygląd bluzki z każdej strony. Idealnie wpisuje się w eleganckie stylizacje dla dojrzałych kobiet.
Ta uniwersalna bluzka doskonale sprawdzi się na co dzień, podczas spotkań rodzinnych czy bardziej formalnych okazji. Jej ponadczasowa klasyka, wygoda i gustowny, kobiecy szyk czynią ją idealnym wyborem zarówno na sezon wiosenno-letni, jak i przejściowy. Warto mieć ją w swojej garderobie, by cieszyć się doskonałą prezencją niezależnie od sytuacji.
Producent
Symbol
Kolor produktu
Skład surowcowy:
Wzór dominujący
Fason
Dodatkowe cechy
Długość rękawa
Dekolt
Dodatkowe informacje
Produkt
Opinie o Chabrowa bluzka damska z dekoltem łódka i ozdobnymi falbanami 3/4 na rękawach – idealna na co dzień i spotkania 8927
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w pasie | Obwód w biodrach | Długość całkowita |
|---|---|---|---|---|
| 40 | 92 cm | 92 cm | 104 cm | 58 cm |
| 42 | 100 cm | 98 cm | 108 cm | 59 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 112 cm | 61 cm |
| 46 | 108 cm | 104 cm | 116 cm | 62 cm |
| 48 | 112 cm | 108 cm | 120cm | 63 cm |
| 50 | 118 cm | 116 cm | 126 cm | 63 cm |
| 52 | 126 cm | 124 cm | 132 cm | 63 cm |
Instrukcja mierzenia

Aby dokładnie ustalić rozmiar niezbędny do zamówienia odzieży należy zmierzyć się i porównać wymiary swojego ciała z wymiarami podanymi w tabeli.
Prosimy dokonywać pomiarów jedynie na bieliznę. Pomiary wykonujemy taśmą centymetrową stojąc w pozycji wyprostowanej i swobodnie oddychając.
- Obwód klatki piersiowej - mierzymy poziomo w największym jej obwodzie.
- Obwód pasa - mierzymy poziomo w miejscu największego przewężenia tułowia.
- Obwód bioder - mierzymy poziomo wokół pośladków w największym ich obwodzie.
- Długość całkowita
- Długość zewnętrzna rękawa













