Amarantowo-granatowa sukienka midi na wesele
optycznie wysmuklający fason z asymetrycznym cięciem 4061
Informacje o produkcie
Podmiot odpowiedzialny
Opinie o produkcie
Parametr kolor do filtrów
Parametr kolor - do karty produktu
Skład surowcowy
Skład surowcowy:
65% Poliester, 32% Wiskoza, 3% Elastan
tkanina
nie ulegająca zgnieceniu
przyjemna w dotyku
matowa
gładka
lekko elastyczna
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
tylny dekolt łódka
tylny kryty suwak do bioder
tył w kolorze granatowym
tylne rozcięcie zakładane
podszewka
prać w temp. do 40 ° C
prasować w temp. do 150 ° C
suszyć w stanie rozwieszonym
nie suszyć w suszarce bębnowej
nie chlorować
zdjęcia mogą zawierać elementy wygenerowane przy użyciu sztucznej inteligencji
Opis produktu
Wyjątkowy design natychmiast przyciąga spojrzenia. Ta zjawiskowa dwukolorowa sukienka wizytowa midi zachwyca harmonijnym połączeniem nasyconego amarantu i granatu. Asymetryczna linia kolorów na froncie została stworzona po to, by perfekcyjnie i optycznie wysmuklać proporcje ciała. Krótkie rękawki i prosty fason dodają całości lekkości.
Perfekcyjna konstrukcja dba o nieskazitelną prezencję oraz wygodę. Jednolity, granatowy tył wzbogacono o subtelny dekolt w łódkę i długi, kryty suwak do bioder. Praktyczne zakładane rozcięcie na dole pozwala na pełną swobodę kroków, a wewnętrzna podszewka zapewnia nienaganne ułożenie. To dowód, że klasyczne sukienki wizytowe gwarantują najwyższą klasę.
Uniwersalny urok tej kreacji czyni ją doskonałym wyborem na wiosenno-letnie wesela, bankiety oraz rodzinne jubileusze. Ten opływający sylwetkę model reprezentuje najelegantsze sukienki wyszczuplające, natychmiast dodając pewności siebie. Stylistki ModBiS polecają ten wyjątkowy projekt paniom ceniącym butikowy, ponadczasowy szyk.
Pełna nazwa: A.J.W. "VESTILO" s.c. Anna i Jan WyszyńscyAdres rejestrowy:
Zeusa 49, 80-299, Gdańsk (Polska)Adres email: vestilo@vestilo.pl
Opinie o Amarantowo-granatowa sukienka midi na wesele – optycznie wysmuklający fason z asymetrycznym cięciem 4061
4.91
Liczba wystawionych opinii: 44
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
Opinia potwierdzona zakupem
Zamowilam 3 sukienki (m.in tę), z zamiarem odesłania dwóch po przymierzeniu i wybraniu najfajniejszej. Zostawiłam wszystkie trzy, więc opinia jest klarowna :)). Kupuję tutaj już kilka lat, co również jest wymowne. Ze zwrotem nie ma nigdy problemów.
2020-07-08Milena, Parczew
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka bardzo ładna. Spełniła moje oczekiwania - wyszczupla. Dostawa błyskawiczna.
Opinia potwierdzona zakupem
Z zakupu jestem zadowolona.Sukienka taka jak na zdjęciu.Leży idealnie .Polecam.
2019-07-12Krystyna, Tymowa
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka bardzo mi się podoba.Bardzo ładnie uszyta.
2018-02-25Urszula, Rybnik
Opinia niepotwierdzona zakupem
To moj pierwszy ale napewno nie ostatni zakup w tym sklepie.
Sukienka bardzo starannie wykonczona,faktyczni maskuje niedoskonalosci figury
2018-02-05Halina, Ostromice
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka ładna, rozmiar 42 idealny.Kolejny udany zakup.Sklep godny polecenia.Dziękuje za szybką realizację zamówienia.
2018-01-07KRYSTYNA, BLACHOWNIA
Opinia potwierdzona zakupem
sukienka magiczna.rozmiary zgodne z tabelą,polecam wszystkim paniom ,które mają problem z zakupem sukienki! Super sklep !!!! na pewno tu wrócę!!!
2017-11-23Agnieszka, Blok Dobryszyce
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka super,bardzo starannie odszyta.Gorąco polecam ten sklep.
2017-06-22Małgorzata, Siemianowice śl.
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka bardzo ładna. Leży idealnie. Kolejny udany zakup. Polecam.
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka ładna, starannie uszyta. Rozmiar idealny zgodny z tabelą. Kolejny udany zakup. Polecam
2017-04-11Elżbieta, Chełm
Opinia potwierdzona zakupem
Transakcja na medal.Sukienka bardzo ładna ale nie trafiłam z rozmiarem.
2017-03-07URSZULA, MAZAŃCOWICE
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka piekna -super ,starannie uszyta,idealna dla mojej figury jestem bardzo zadowolona ,jest to juz moja czwarta sukienka , napewno bede jeszcze korzystac z tego sklepu.pozdrawiam,
2017-01-27Joanna, Katowice
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka ładna,rozmiar idealny ,kolory super.Polecam
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka uszyta na mój wymiar. Leży idealnie. Z zakupu jestem ogromnie zadowolona. To mój któryś z kolei zakup. Na pewno też i nie ostatni.
2016-10-10Danuta, Świerczyna
Opinia potwierdzona zakupem
Super sukienka , pięknie uszyta ,jestm zadowolona z tego zakupu i polecam ten sklep innym
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka starannie odszyta w przeciwieństwie do poprzedniej,która
miała niedoróbki.Jestem zadowolona z zakupu.
Oczekuję sukienek z długim rękawem.
2016-09-02Gabriela, Gniezno
Opinia potwierdzona zakupem
Piękna sukienka, lekki materiał, elegancka. To moja druga sukienka kupiona w tym sklepie. Zamówiłam inną, nie pasowała mi - w 3 dni miałam nową. Piękne rzeczy, na pewno dalej będę kupować (już mam parę wybranych!). Znakomita obsługa. Polecam zakupy w tej firmie. Mnie poleciła koleżanka, która też tu kupuję - zachwyciłam się jej kreacjami.
Opinia potwierdzona zakupem
sukienka bardzo ładna, fajnie leży i starannie uszyta
2016-05-23Izabela, Szymanów
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka śliczna, bardzo starannie odszyta, elegancka. Leży idealnie na figurze. Bardzo się cieszę z dokonanego zakupu i z chęcią ponownie skorzystam z oferty sklepu.
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka super, godna polecenia, wymiary zgodne z tabelą
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem stałą klientką, polecam sklep.Sukienka super.
2016-03-31Grażyna, Pruchnik
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ładna suknia, jestem bardzo zadowolona.Na pewno nie będzie to mój ostatni zakup w tym sklepie. Obsługa sklepu profesjonalna.
2016-02-26Grażyna, Chorzów
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka piękna. dobrze uszyta zgodnie z wymiarami. Ja kupiłam na prezent i nie trafiłam - szkoda i muszę odesłać.Zofia Sława
Opinia potwierdzona zakupem
Natomiast tą sukienkę zamówiłam dla siostry - również jest zadowolona z dokonanego zakupu w Waszym sklepie.
2016-02-16Agnieszka, Gruszczyn
Opinia potwierdzona zakupem
Kolejny mój udany zakup, sukienka śliczna, rozmiar zgodny z tabelą, obsługa rewelacyjna.
2016-01-05Halina, Stargard
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka bardzo ładna,starannie uszyta,krój idealny dla mojej figury,rozmiar zgodny z tabelką,jestem bardzo zadowolona,szybka dostawa,polecam ten sklep,będę często zaglądać do tego sklepu,pozdrawiam
Opinia potwierdzona zakupem
Wysyłka niemal expresowa. Sukienka bardzo ładna, rozmiar zgodny z tabelą. Pozdrawiam.
2015-09-03Henryka, Godziesze Wielkie
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka śliczna niestety z powodu mojej nietypowej budowy musiałam odesłać ale robienie zakupów w tym sklepie to czysta przyjemność,świetna i miła obsługa a pieniążki w ekspresowym tempie zostały mi zwrócone.Polecam serdecznie będę tu na pewno zaglądać i myślę że uda mi się kupić coś dla siebie.
Opinia potwierdzona zakupem
sukienka godna polecenia,super sklep
2015-05-15TERESA, Mysłowice
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka dokładnie taka jak na zdjęciu - wymiary zgodne z podanymi w tabelce. Bardzo szybka dostawa, kontakt ze sklepem bezproblemowy (wymieniałam rozmiar) - jestem bardzo zadowolona, sukienka pięknie i dokładnie odszyta, ładnie leży. Dobrze, że jest taki sklep z sukienkami również dla trochę starszych pań - odpowiedni fason i długość. Napewno jeszcze będę zaglądać do tego sklepu.
2015-04-28Danuta, Koszalin
Opinia potwierdzona zakupem
sukienka bardzo ładna super pasuje jestem zadowolona
2015-04-21Barbara, Strawczyn
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka bardzo ładna identyczna jak na zdjęciu,wykończona bardzo starannie.Produkt wart swojej ceny.
Opinia potwierdzona zakupem
Niestety nie mój rozmiar i muszę odesłać. Ale sukienka jest ładna i dobrze uszyta.
2015-04-09Joanna, SZCZECIN
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka ładna, trochę marszczy się w okolicach biustu, ale tak mi się podoba,że nie będę jej odsyłać tylko ją lekko przerobię /chodzi o wszytki/. Nadal jestem bardzo zadowolona z Waszych produktów i będę kontynuować zakupy w Waszej firmie.Obsługa błyskawiczna co jest również b.ważne. Pozdrawiam i czekam na kolekcję letnią.
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka bardzo ładna. Kupowałam w rozmiarze 54 i doskonale leży ukrywając krągłości. Co prawda jest za długa, ale skrócić ją to nie problem. Do tego przemiła obsługa i szybka dostawa. To już kolejny mój zakup w tym sklepie ( bez zwrotów) więc naprawdę polecam !
2015-03-30DANUTA, CZARNKÓW
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka bardzo ładna, wykonana porządnie. Doskonała obsługa-szybko, sprawnie i miło. Polecam !!!
2015-03-29Krystyna, WILKOWICE
Opinia potwierdzona zakupem
sukienka taka jak na fotografii, super lekka, jestem zadowolona z towaru i obsługi, polecam, pozdrawiając serdecznie
Opinia potwierdzona zakupem
To ostatnia na ten sezon.Też przerabiana bo kupiłam celowo odrobinę większą aby ją nosić w przyszłym sezonie. Ta nie jest dziewczęca , jak FRYDERYKA , wyglądam jak babcia ale niezwykle elegancko.Pozdrawiam.
2015-03-25ALINA, SOLEC KUJAWSKI
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka ładna, dobrze uszyta. Kolejny udany zakup w tym sklepie.Polecam towary i firmę wszystko jest ok. Helena Zgorzelec.
2015-03-25Helena, Zgorzelec
Opinia potwierdzona zakupem
Otrzymałam kolejną sukienkę i nadal nie zmieniam zdania na Wasz temat.jesteście świetni .Dziękuję , pozdrawiam i czekam na kolejną udaną kolekcję letnią.
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ładna, leży idealnie.
2015-03-18Małgorzata, Legnica
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka ładniejsza niż na zdjęciu, bardzo szybka dostawa. jestem zadowolona z usług Waszego sklepu. Pozdrawiam
2015-03-12Beata, Warszawa
Opinia potwierdzona zakupem
sukienka bardzo ładna, kolory idealne, obsługa wyśmienita, gorąco polecam i produkt i firmę
2015-03-11Elżbieta, Białystok
Opinia potwierdzona zakupem
Jest to moj kolejny udany zakup w tym sklepie, sukienka jest bardzo ladna, leciutka, material jest bardzo dobrej jakosci, kolorki bardzo ladne, kupilam ja na komunie wnuczki i mysle, ze bede super wygladala. Polecam sklep, bardzo szybka profesjonalna dostawa. Pozdrawiam wszystkich z ModBis. ALFREDA. Juz szukam nastepnej kreacji na lato.
2015-03-09Alfreda, Szczecin
Opinie w naszym sklepie internetowym są weryfikowane, aby zapewnić, że pochodzą od faktycznych klientów, którzy dokonali zakupu produktu. Więcej informacji na temat udostępniania opinii znajdziesz w
regulaminie sklepu.
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w pasie | Obwód w biodrach | Długość całkowita |
|---|
| 36 | 94 cm | 78 cm | 98 cm | 98 cm |
| 38 | 98 cm | 82 cm | 100 cm | 98 cm |
| 40 | 102 cm | 86 cm | 104 cm | 98 cm |
| 42 | 106 cm | 90 cm | 108 cm | 100 cm |
| 44 | 110 cm | 94 cm | 112 cm | 104 cm |
| 46 | 114 cm | 98 cm | 116 cm | 106 cm |
| 48 | 118 cm | 102 cm | 120 cm | 107 cm |
| 50 | 122 cm | 106 cm | 124 cm | 112 cm |
| 52 | 126 cm | 110 cm | 128 cm | 115 cm |
| 54 | 130 cm | 114 cm | 132 cm | 117 cm |
| 56 | 134 cm | 118 cm | 138 cm | 117 cm |
Instrukcja mierzenia

Aby dokładnie ustalić rozmiar niezbędny do zamówienia odzieży należy zmierzyć się i porównać wymiary swojego ciała z wymiarami podanymi w tabeli.
Prosimy dokonywać pomiarów jedynie na bieliznę. Pomiary wykonujemy taśmą centymetrową stojąc w pozycji wyprostowanej i swobodnie oddychając.
- Obwód klatki piersiowej - mierzymy poziomo w największym jej obwodzie.
- Obwód pasa - mierzymy poziomo w miejscu największego przewężenia tułowia.
- Obwód bioder - mierzymy poziomo wokół pośladków w największym ich obwodzie.
- Długość całkowita
- Długość zewnętrzna rękawa