Dostawa od 0 zł od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Promocja
5.00/5.00Opinie (73)

Amarantowa sukienka maxi na wesele dla mamy
kopertowy dekolt pięknie wysmukla szyję 36171

268,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 335,00 zł
Cena regularna:335,00 zł(Zniżka 20%)
Możesz kupić także poprzez:
Dostępny
Dostępny
Bezpieczne zakupy
uszyto w Polsce
Informacje o produkcie
Podmiot odpowiedzialny
Opinie o produkcie

Symbol

36171

Seria

Parametr kolor do filtrów
Parametr kolor - do karty produktu

Kolor produktu

amarantowy
Materiał do filtrów
Skład surowcowy

Skład surowcowy:

50% Wiskoza, 40% Poliester, 10% Elastan
szyfon
tkanina
lekki
zwiewny
matowa
wytrzymały
Wzór dominujący

Wzór dominujący

brak
Fason

Fason

rozkloszowany
Dodatkowe cechy

Dodatkowe cechy

wiązanie w pasie
ozdobne rozcięcia na rękawach
gumki na dole rękawów
tył dłuższy niż przód
Długość rękawa

Długość rękawa

długi
Dekolt

Dekolt

kopertowy
Długość kreacji

Długość kreacji

maxi
Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

tylny dekolt łódka
podszewka
prać w temp. do 40 ° C
prasować w temp. do 150 ° C
nie wybielać
nie czyścić chemicznie
nie suszyć w suszarce bębnowej
Kraj pochodzenia

Produkt

uszyto w Polsce

Producent

Opis produktu

Odkryj pełną szyku amarantową sukienkę maxi z kopertowym dekoltem, która zjawiskowo rozświetli cerę i doda stylizacjom królewskiego charakteru. Ten rozkloszowany fason subtelnie opływa sylwetkę, pięknie maskując okolice bioder i ud, a jego długość maxi, z tyłem nieco dłuższym niż przód, dodatkowo wysmukla figurę. Kopertowy dekolt, tworząc korzystną linię, elegancko eksponuje biust i szyję, zapewniając wyrafinowany wygląd idealny dla dojrzałych kobiet.

Wyjątkowy urok tej długiej sukienki rozkloszowanej podkreślają ozdobne rozcięcia na rękawach, które delikatnie odsłaniają przedramiona, dodając kreacji lekkości i nowoczesności. Rękawy zakończone wygodnymi gumkami elegancko układają się na nadgarstkach, zapewniając komfort noszenia. Wiązanie w pasie pozwala idealnie dopasować obwód talii, podkreślając jej atuty lub subtelnie ją modelując, co sprawia, że kreacja perfekcyjnie układa się przy każdym ruchu.

Ta elegancka kreacja doskonale sprawdzi się jako eleganckie sukienki na wesele, idealna dla mamy panny młodej czy gościni. Będzie też zachwycającym wyborem na uroczystości rodzinne, jubileusze oraz inne szykowne przyjęcia w sezonie wiosenno-letnim i wczesną jesienią. To ponadczasowa propozycja, którą warto mieć w swojej garderobie, by czuć się wyjątkowo i prezentować się nienagannie na każdą okazję.

Pełna nazwa: Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "Del-Tex" Waldemar Deląg
Adres rejestrowy: Lucerniana 22, 95-030, Rzgów, Stara Gadka (Polska)Adres email: biuro@sukienkilodz.pl

Opinie o Amarantowa sukienka maxi na wesele dla mamy – kopertowy dekolt pięknie wysmukla szyję 36171

5.00
Liczba wystawionych opinii: 73
5
73
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Zgodna z zamówieniem rozmiar ok 108cm biust 116cm biodra 95cm.pas rozmiar 42/44 jest ok 166cm wzrostu nic się nie ciągnie po ziemi Super Polecam Anna
2026-04-16
ANNA, MAKÓW MAZ
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Żonie się podoba
2026-04-08
Mariusz, Jakubów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Doskonały krój sukienki, który nie opina sylwetki i dzięki wiązaniu w pasie pozwala na zaznaczenie talii i bioder według uznania. Można brać rozmiar (a nawet 2) mniejszy kierując się rozmiarem biustu. Krój wysmukla, materiał dodaje lekkości, a całość zapewnia wygodę. Produkt godny polecenia.
2026-03-31
Małgorzata, Konstancin Jeziorna
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo elegancka
2026-02-09
Grażyna, Buczkowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka przepiękna, zwiewna i wyszczuplająca. Zwykle noszę rozmiar 42/44, ale sugerując się opiniami/komentarzami, kupiłam sukienkę w rozmiarze 38/40 i jest idealna.
2026-01-27
Jolanta, Hajnówka
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka przepiękna na podszewce(roz.50).Lekki,zwiewny materiał,nie gniecie się,nie krępuje ruchów.Świetnie się sprawdzi na każdej imprezie😁
2025-09-08
IWONA, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka jest przepiękna. Rozcięcia w rękawach - super, dodają kreacji lekkości. Wzór oryginalny. Bardzo dobry fason dla osoby z dużym biustem.
2025-08-13
IWONA, RUMIA
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękna ale nie na moją figure
2025-07-13
Jadwiga, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
śliczna, lekka sukienka, ale u mnie dekolt za duży
2025-07-08
Elżbieta, Piotrków Trybunalski
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Rozmiar 42/44 za duży , noszę 44 sukienka ładna , kolor jak na zdjęciu
2024-11-14
Barbara, Tarnobrzeg
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka starannie odszyta. Założenie kopertowe jest komfortowe w użyciu. Szyfon dobrej jakości. Polecam na różne okazje.
2024-09-19
Dorota Elżbieta, LĘBORK
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 2
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Super
2024-08-30
Maria, NOWA RUDA
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Boska
2024-08-18
Katarzyna, Elbląg
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
trochę za krótka, jak na podawanym rozmiarze, ale rozumiem - tolerancja. Rękawy bardziej 3/4 (jestem wysoka - ponad 180cm) Materiał lejący, nie gniecie się. Można dopasować do każdej figury. Kolory klasa :)
2024-05-17
Beata, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 4 Nie 2
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka zgodna z opisem, leży idealnie. Polecam gorąco
2024-05-05
KATARZYNA, ZIELONA GÓRA
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo piękna i ważne/dla mnie niespodzianka/ można regulować i w minimalnych różnicach dostosować do swojej sylwetki w danym momencie. Bardzo praktyczne.
2024-04-14
Barbara, Łódź
Czy opinia była pomocna? Tak 4 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Dostarczono bardzo szybko. Sukienka bardzo łada. Polecam s.
2024-03-21
Iwona, Pasłęk
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 2
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękna sukienka - czuję się w niej bardzo kobieco i przyciągam uwagę wielu osób. Fason idealny dla wzrostu powyżej 172, pięknie się układa. Jest nietuzinkowa. Szczerze polecam - przy takim wyborze wzorów obecnie posiadam dwie sukienki w tym fasonie.
2024-01-23
JUSTYNA, SZCZECIN
Czy opinia była pomocna? Tak 3 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka bardzo ładna.Jestem zadowolona.Polecam sklep i napewno jeszcze wrócę.
2023-09-26
Grażyna, Zambrów
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka bardzo ładna Materiał delikatny
2023-09-25
Krystyna, Bledzew
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Ładna sukienka,dobrze układa się.Potwierdzam,dla osoby wysokiej pow.170 cm przy rozmiarze 42(normalnie noszę 44). Sprzedawca poradziła zamówic rozmiar podany w sklepie+2 cm.Szybka dostawa,starannie zapakowana.
2023-07-22
Elżbieta, Białystok
Czy opinia była pomocna? Tak 4 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka bardzo ładna ,elegancka i zgodna z opisem
2023-07-16
Barbara, Sucha Beskidzka
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 4
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka cudowna. Kolory ma żywo jeszcze ładniejsze..szkoda że nie ma rozm pośredniego 44/46..zamówiłam 2 szt w 2 rozmiarach.. wybrałam 46/48..ogólnie noszę 46 bo w biuście mam 114.. wolałam tą w której dekold bardziej zachodzi.
2023-07-12
ANNA, KRZCZONÓW
Czy opinia była pomocna? Tak 5 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
suknia prezentuje się wspaniale, halka zakrywa wszystkie prześwity, nosze rozmiar 48, suknia zakupiona w rozm. 46/48 pasuje idealnie, mój wzrost ponad 170, wiec jest idealna, przy wzroście poniżej 170 proponuję wysokie szpilki lub lekko skrócić
2023-07-01
Beata, Gołaczewy
Czy opinia była pomocna? Tak 5 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
sukienka piękna
2023-06-14
Danuta, Sędziszów
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękna suknia, ciut za szeroki dekolt ale wystarczy spiąć. Cudna!
2023-06-11
Anna, Olsztyn
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
elegancka, zgodna z opisem
2023-05-17
Ewa, Pruszków
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukieneczka bardzo ładna lecz do skrócenia.
2023-05-11
Jolanta, Mikołów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękne kolory, pięknie się układa. Dekolt dla mnie ciut za głęboki. Przy rozmiarze 38, dla mojego wzrostu 164 za długa, buty muszą być bardzo wysokie albo na platformie. Polecam mimo wszystko.
2023-05-11
ANNA, NISKO
Czy opinia była pomocna? Tak 3 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
bardzo ładny model, ciekawe kolory
2023-05-10
Katarzyna, Nadolice Wielkie
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękna sukienka.. Tylko rozmiar dostałam 46/48 a chciałam 46.. Tak bym wzięła numer 44.. Ale i tak jestem zadowolona. Pięknie zapakowana...
2023-05-10
Judyta, Kołbaskowo
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
bardzo fajna sukienka, lecz na inna figurę niż moja
2023-04-30
Bogusława, Błonie
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 2
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka zachwyca materiałem,kolorami.Staranie uszyta.Piekna
2023-04-20
Grażyna, Opalenica
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Fajna, co prawda noszę większy rozmiar, ale sugerując się opiniami wzięłam mniejszą. Jest ok, tylko ciut za głęboki dekolt, więc albo trzeba chwycić nitką, albo może jakąś broszką.
2023-04-19
Beata, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Ładny , miły materiał , świetne rękawy , jednak dla mnie za głęboki dekolt.
2023-02-22
Elżbieta, Giebułtów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
ciekawa, sztuczna trochę, źle te rozcięcia się układają i rękaw jest przykrótki, ale ogólnie interesująca.
2022-11-27
Agata, Zielona Góra
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Idealnie trzyma rozmiar. Dobra jakość materiału i szycia.
2022-11-22
Urszula, Łazy
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękna tylko za długa. Krawcowa ma trochę pracy. Staranne wykonanie i ładny materiał. Dziękuję. Anna
2022-10-10
Anna, Tczew
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka bardzo elegancka, wykonana z dobrej jakości materiału, starannie wykonana, jestem zadowolona z zakupu. Polecam.
2022-09-18
Wioletta, Zbylitowska Góra
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka bardzo oryginalna, elegancka, dobrze uszyta a przede wszystkim prawidłowy rozmiar taki jaki został podany w tabeli.
2022-09-15
Beata, Podegrodzie
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo piękna sukienka. Kolory żywsze niż na zdjęciu. Bardzo solidnie wykonana. Piękny zwiewny materiał. Polecam
2022-08-22
HELENA, BOLSZEWO
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka przepiękna, ślicznie układa się na figurze. Jednak jak dla mnie za długa ( mam 167 cm ), tył dosłownie kończył mi się na ziemi. Daję do skrócenia, nie będę odsyłać.
2022-08-14
Joanna, Trzebownisko
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 2
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam, sukienka zgodna z opisem, bardzo przyjemny materiał
2022-08-14
Barbara, Zdzieszowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 3
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
jest ok
2022-08-04
Irena, Dąbrowa Zielona
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka przepiękna, letnia, delikatna
2022-08-04
Renata, Jabłonna
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Piekna
2022-08-03
Katarzyna, ZĘBLEWO
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Fason elegancki, dobrze odszyta. Polecam
2022-08-01
Sylwia, Paczyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka przepiękna , wyszczuplająca , rozmiar idealny . Polecam.
2022-07-31
Marzena, Mełno
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Przepiękna sukienka, bardzo dobra jakość. Wbrew innym opiniom uważam, że trzyma rozmiar. Zamówiłam 38 (metka 38/40) i na rozm 40 leży idealnie (biust pomieści większy, ale w ramionach jest taka, jak sugeruje metka). Przy 168 cm tył prawie do ziemi. Idealna.
2022-07-26
Kinga, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 3 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Fantastyczna sukienka. Wybierając rozmiar posłuchałam opinii Klientek i kierowałam się tylko wymiarem w pasie- sukienka leży idealnie i ma jeszcze zapas tolerancji w obie strony. Materiał bardzo przyjemny w dotyku, kolory równie intensywne jak na zdjęciach. Bardzo starannie wykończona. Ładnie leży i maskuje niedoskonałości sylwetki. Kupiłam dwie, żeby wybrać jedną, ale obie zostaną.
2022-07-26
Magdalena, Nowy Sącz
Czy opinia była pomocna? Tak 3 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękna sukienka, super się ukłąda
2022-07-25
Bożena, Głowaczów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo fajna sukienka, rozmiar odpowiedni,polecam.
2022-06-21
Lucyna, Radomyśl Nad Sanem
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękna sukienka, ładnie się układa. Rozmiar zawyżony. Noszę 42/44, wzięłam 42 i jest za duży. Odsyłam i zamawiam rozmiar 38. Obsługa w sklepie jak zawsze najwyższej jakości: szybko, sprawnie, niezawodnie. Polecam sklep i jego ofertę.
2022-06-10
Zdzisława, Jastrzębsko Stare
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka bardzo ladna
2022-06-09
Maria, Gliwice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka piękna, noszę rozmiar 48 ale wg tabeli to 42 więc taki zakupiłam i okazał się dobry. Także radzę sugerować się wymiarami w tabeli
2022-06-05
Agnieszka, Pruszków
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Śliczna sukienka, jak na zdjęciach w rzeczywstości tz prezentuje sie ciekawie, Jest za długa na moje 163cm ale liczyłam sie z tym, że bedzie wymagała małej przeróbki .
2022-05-30
Joanna, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka jest śliczna , rozmiar 38 jaki zamówiłam jest idealny sugerowałam się rozmiarami podanymi w tabeli.
2022-05-22
Grażyna, Nałęczów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka wieczorowa i koktajlowa . Bardzo ładnie się prezentuje. W moim przypadku za długa,ale mam zaprzyjaźnioną krawcową, która sobie z tym poradziła
2022-05-15
Eugenia, Rybnik
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka jest przepiękna. Rozmiar idealny. Tak jak jest podana tabela rozmiarów, należy się zmierzyć i zamówić. Zrobiła wrażenie na wszystkich uczestnikach . Serdecznie polecam.
2022-05-09
Ania, Jastrzębie-Zdrój
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny produkt. Jestem zadowolona i polecam innym babeczkom.
2022-05-05
Gizela, Kwidzyn
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
zdjecie sugeruje ze material jest tiulowy co nie jest prawda sukienka sliczna ale oddalam ze wzgledu na material
2022-02-17
Urszula, Wroclaw
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Fajna
2021-11-05
Alina, Pyrzyce
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Na zdjęciu wydaje się jaśniejsza i lżejsza. Długi tył, Przy wzroście 164 nawet w szpilkach musiałabym skracać. Odesłałam.
2021-10-22
Milena, Sulejówek
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Ładna sukienka,długa maxi, materiał nie mnący, rozmiar odpowiedni.
2021-10-18
Maria, Rudnik
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękna, bardzo dobry gatunek, rozmiar zgodny.
2021-10-12
Renata, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Super sukienka,pasuje idealnie.jestem bardzo zadowolona z zakupu
2021-10-01
Weronika, Rydułtowy
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka bardzo ładna i zgodna z wymiarami. Niestety przy wzroście 165 zdecydowanie za długa.
2021-09-27
Barbara, Racibórz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Wyglądam w sukience lepiej niż niż myślałam. Mam 104 w biuście, 102 w "talii" i 70 lat. Rozmiar 42 pasuje. Wzrost 170 - z jednej strony sięga do ziemi ale nie szkodzi. Sukienka świetna. Dostawa 24 h.
2021-09-23
Danuta, RUMIA
Czy opinia była pomocna? Tak 6 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękna ładnie się układa
2021-09-05
Danuta, Grodzisk Mazowiecki
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Śliczna sukienka, perfekcyjnie wykonana i bardzo elegancka. Rozmiary zawyżone. Zamówiłam jak zwykle według centymetrów w tabeli - ale z niedowierzaniem 46 - zamiast zwyczajowego 50. Okazało się, że 46 jest idealna. Należy więc dobierać rozmiar według centymetrów w tabeli, a nie oznaczeń cyfrowych. Suknia piękna, wzór niebanalny -szczerze polecam.
2021-08-15
Jolanta, Trzebinia
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękna suknia. Dobrze uszyta. Dobrej jakości materiał. Odsyłam ze względu na za duży rozmiar ale kupuję w mniejszym rozmiarze.
2021-08-12
Beata, Gostyń
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Sukienka jest piękna, zwiewna. Świetnie uszyta. Polecam bardzo bardzo!
2021-08-08
Joanna, Szczecin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Dostałam to czego się spodziewałam, a nawet więcej. Polecam!
2021-06-27
Renata, Olsztyn
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Opinie w naszym sklepie internetowym są weryfikowane, aby zapewnić, że pochodzą od faktycznych klientów, którzy dokonali zakupu produktu. Więcej informacji na temat udostępniania opinii znajdziesz wregulaminie sklepu.
Napisz swoją opinię
Poniżej możesz dodać swoją opinię o tym produkcie. Przed opublikowaniem w sklepie zostanie ona zweryfikowana przez naszego pracownika. Po zatwierdzeniu, Twoja opinia będzie widoczna dla innych klientów i podpisana Twoim imieniem.
Twoja ocena:
5/5
Zobacz także

    Z naszego bloga

    Kobaltowe sukienki
    Jak zaimponować wyrafinowanym stylem i optycznie wysmuklić sylwetkę? Kobaltowa kreacja kryje w sobie sekret ponadczasowej klasy i pewności siebie.
    czytaj dalej...
    Wymiary odzieży
    RozmiarRozmiar producentaObwód w biuścieObwód w pasieObwód w biodrachDługość całkowita
    3838/40106 cm92 cmluźne147 cm
    4242/44114 cm104 cmluźne148 cm
    4646/48122 cm110 cmluźne149 cm
    5050/52132 cm120 cmluźne150 cm

    Instrukcja mierzenia

    Aby dokładnie ustalić rozmiar niezbędny do zamówienia odzieży należy zmierzyć się i porównać wymiary swojego ciała z wymiarami podanymi w tabeli.

    Prosimy dokonywać pomiarów jedynie na bieliznę. Pomiary wykonujemy taśmą centymetrową stojąc w pozycji wyprostowanej i swobodnie oddychając.

    1. Obwód klatki piersiowej - mierzymy poziomo w największym jej obwodzie.
    2. Obwód pasa - mierzymy poziomo w miejscu największego przewężenia tułowia.
    3. Obwód bioder - mierzymy poziomo wokół pośladków w największym ich obwodzie.
    4. Długość całkowita
    5. Długość zewnętrzna rękawa
    Prawdziwe opinie klientów
    4.8 / 5.0 36660 opinii
    pixel