Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koszty wysyłki.

Koszty wysyłki obowiązujące w butiku ModBiS.

W zależności od Państwa preferencji, wysyłamy paczkę za pośrednictwem Poczty Polskiej Przesyłki Kurierska, kuriera GLS. Koszty takiej wysyłki przedstawiają się następująco:


Poczta Polska Przesyłka Kurierska przedpłata - 0 zł

Poczta Polska Przesyłka Kurierska za pobraniem – 15 zł

 

Kurier GLS – 10 zł

Kurier GLS za pobraniem – 13 zł
Przygotowanie przesyłki do nadania i wysłanie.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, przygotowujemy paczkę i wysyłamy ją w ciągu 24h chyba, że wybrali Państwo opcję za pobraniem, wówczas przygotowujemy paczkę w 24h od daty otrzymania zamówienia. 

Dokładamy wszelkich starań aby towar wysyłany do Państwa docierał w nienaruszonym stanie, dlatego też precyzyjnie zabezpieczamy każdą przesyłkę w następujący sposób. Każdą kreację pakujemy w foliową torebkę o wymiarach ok 50 cm na 40 cm (nie używamy szpilek aby nie uszkodzić sukni). Następnie pakujemy przesyłkę w specjalną kopertę bąbelkową również o wymiarach ok 50 cm na 40 cm. Tak zapakowany towar dociera do Państwa bezpiecznie i z ograniczoną możliwością uszkodzenia a nawet zgniecenia. Po wysłaniu przesyłki informujemy Państwa drogą e-mailową, iż paczka w danym dniu została nadana. Paczki wysyłane za pośrednictwem kuriera docierają w dniu następnym, prosimy Klientów aby byli przygotowani do jej odbioru, paczkę nie musi odebrać bezpośrednio Klient zamawiający towar, mogą ją odebrać pozostali domownicy. Proszę pamiętać, iż kurier przeważnie przyjeżdża w godzinach do 16:00, jeżeli w tym czasie nie zastanie nikogo z domowników, pozostawi awizo w celu kontaktu i ustalenia kolejnego terminu dostawy. Proszę również pamiętać, iż każda trzecia i kolejna nieudana próba dostawy z winy Klienta, wiąże się z wzrostem kosztu przesyłki, którym zostanie obciążony Klient. Klientom, którzy przebywają poza domem przez większą cześć dnia oraz u których nie ma domowników, którzy mogliby odebrać przesyłkę, sugerujemy zamówienia realizowane przez Pocztę Polską, wówczas gdy nie odbiorą Państwo paczki, listonosz pozostawi awizo i będą ją mogli Państwo odebrać w okienku pocztowym w dogodnym terminie do 7 dni.

Zaufane Opinie IdoSell
4.73 / 5.00 25739 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-06
Szybka obsługa,polecam serdecznie
2023-02-06
Super, bez uwag
pixel